Hyperbarická oxygenoterapie

Požadavky k objednání, potřebná vyšetření

V první řadě potřebujete žádanku lékaře, který léčbu hyperbarickou oxygenoterapie doporučuje. Často to bývá například praktický lékař, ORL specialista, diabetolog, rehabilitační lékař nebo ortoped. Léčbu však může doporučit i jiný specialista, pokud je Vaše onemocnění vhodné k této formě terapie.
Dále požadujeme vyšetření praktickým lékařem nebo internistou se závěrem, že jste schopen absolvovat léčbu hyperbarickou oxygenoterapií. V průběhu získávání těchto dokumentů nás již můžete kontaktovat a domluvit si termín vstupního vyšetření (často už tento den proběhne i první léčebné sezení).

Pro léčebný pobyt v komoře je nutné mít bavlněné oblečení a vlastní přezutí. Vhodný je také časopis nebo kniha (ne noviny), dále vodu nebo jiné pití (perlivé není vhodné) a žvýkačku nebo bonbóny. V průběhu terapie se nesmí jíst. Je tedy vhodné se najíst předem podle Vaší individuální potřeby (například v případě ranních sezení je lehká snídaně žádoucí). K dispozici je šatna se skříňkami a sprchou. Dámy nesmí být nalíčené a do komory se nesmí vstupovat s krémy mastného základu (například přípravky na ošetření ran). Detailně se v případě potřeby můžete domluvit při telefonickém objednání.

<<< PŘEDCHÁZEJÍCÍ KAPITOLA - NÁSLEDUJÍCÍ KAPITOLA >>>

FaLang translation system by Faboba

Objednejte se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Rozumím

Hlavní kontakty

Přijímací kancelář
pro letecký personál

telefon: 973 21 24 55
fax: 224 31 19 34
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pracovní doba

Po - Čt  7:00 - 15:30
 7:00 - 13:30

Ordinační hodiny

Po - Čt  7:00 - 14:30
 7:00 - 13:00

Otevírací doba - lékárna

Po - Čt  7:00 - 15:30
 7:00 - 13:15

Odběrová laboratoř

Po - Pá  od 6:30